Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The shadows palette is absolutely gorgeous and I highly recommend it. It’s very pigmented and stays during the heat and concert!
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 59kr
one-size
Let's be real, loving Libra. You a-d-o-r-e the finer things in life. Beauty, art, nature and gorgeous glam are just some of the elements that spark your joy. But one thing that can get the best of you: the obstacle of indecision. Le sigh. That's why we're serving up a sampling of stunning shadows that cater to your every mood. From pinks to greens to blues and glitters, there's a mood for every moment!
| Ingredients | Alcohol-Free, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | LOVING LIBRA |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Height | 1.45 cm |
| Length | 13.67 cm |
| Net Weight | 8.4 g |
| Width | 8.65 cm |
| SKU | sb2110141761213231 |
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The shadows palette is absolutely gorgeous and I highly recommend it. It’s very pigmented and stays during the heat and concert!
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: J***é
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beuatiful eyeshadow, very pigmented 💙
Color: AMBITIOUS AQUARIUS | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: f***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good eyeshadows with good color payoff. Bought for purple halloween look and yet to use, but swatches look great! Some (like optimism) have a pressed glitter feel to them which looks great and has amazing shimmer!
Color: SPONTANEOUS SAGITTARIUS | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: g***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: An easy palette to use. The colours are really vibrant.
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 1 photo(s)